fbpx

Ako začať s technológiámi a využiť ich v raste svojho projektu. Spolu s Martinom sa poznáme už roky a posledné z nich venujeme platforme Zooza. Má skúsenosti z tvorby veľkých projektov pre banky, poisťovne či energetické firmy, ale aj mnoho malých projektíkov. Má sedliacky a vecný pohľad na technológie a jednou z jeho silných názorov je skúšať a nebáť sa. Technológie v prvom rade majú slúžiť a je potrebné ich využiť.

Zooza podcast je určený pre tvorcov kurzov, cvičení a iných milých stretnutí. Rozprávame sa so skutočnými lídrami o lídroch, ktorým chceme aspoň malou troškou priniesť svetlo do tém ako marketing, technológie či inšpirácie priamo od najúspešnejších lídrov na Slovensku.

Moje meno je Michal Dodok a v marketingu sa pohybujem už 12 rokov, robil som na strane klienta popredných slovenských značiek, ale 4 roky svoj voľný čas venujem rozvoju projektu Zooza. Platforme určenej pre rozvoj projektov tvorcov kurzov. Rozhodli sme sa s Martinom Rapavým urobiť dôležitý krok pre ešte výraznejšiu podporu. Milujeme túto komunitu. Sú to dôležití ľudia. Viac si prečítajte na blogoch zooza.sk

Budeme radi, ak nám dáte vedieť, váš názor na obsah podcastu 🙂 Buď komentárom alebo napísaním na michal@zooza.sk

Mohlo by sa vám páčiť: