fbpx

Je málo ľudí ako je ona. Ale malo by ich byť viac. Musí. Poďte sa inšpirovať. Práve máte možnosť si vypočuť a absolovať „vysokú školu“ ako založiť a rozbehnúť projekt skupinových kurzov, cvičení a prednášok a stať sa tak dôležitým lídrom, tvorcom kurzov.

Vypočujte si Zooza podcast so Sašou Ragas.

Saša Ragas založila projekt Baby Balance. Projekt už absolvovali alebo ho navštevujú stovky až tisíce mamičiek, oteckov, starých rodičov, ale najmä ich deti od troch mesiacov.

Komplexnosťou a profesionálnou odbornou metodikou je zameraný na rozvoj a podporu malého človeka od motoriky až po sociálne vyžitie.

Takým je dnes, ale svoju činnosť začal naozaj krôčik po krôčiku. Od momentu, keď Saša zostala s prvým dieťaťom na materskej.

Mali sme to šťastie spoznať tento projekt a Sašu v začiatkoch jej aktivity. Zmenilo to život nám i našim deťom. Motivovala nás na založenie platformy Zooza ako podpory pre tvorcov kurzov a cvičení.

Zooza podcast je určený pre tvorcov kurzov, cvičení a iných zaujímavých stretnutí. Rozprávame sa so skutočnými lídrami o lídroch, ktorým chceme aspoň trochu priniesť svetlo do tém, ako sú marketing, technológie, či inšpirácie priamo od najúspešnejších lídrov na Slovensku.

Moje meno je Michal Dodok a v marketingu sa pohybujem už dvanásť rokov. Robil som na strane klienta popredných slovenských značiek, ale štyri roky svoj voľný čas venujem rozvoju projektu Zooza – platforme určenej na rozvoj projektov tvorcov kurzov. Rozhodli sme sa s Martinom Rapavým urobiť dôležitý krok pre ešte výraznejšiu podporu. Milujeme túto komunitu. Sú to dôležití ľudia. Viac si prečítajte na blogoch zooza.sk. 

Budeme radi, ak nám dáte na vedomie váš názor na obsah podcastu,  buď komentárom, alebo napísaním na michal@zooza.sk.

Prihlásiť sa do newslettera

Mohlo by sa vám páčiť: