fbpx

Silvia Érseková má úžasný príbeh plný odhodlania, ale aj chýb a ponaučení. Je detskou psychologičkou, ktorá sa rozhodla ísť s kožou na trhu a prinášať svoje skúsenosti a vedomosti medzi rodičov.

Silvia Érseková založila projekt odetoch.sk a je aktívnou prednášajúcou vo svojom kočovnom projekte Na káve so psychologičkou, s ktorým navštevuje rôzne miesta Slovenska.

V tomto rozhovore je najsilnejší odkaz ako pracovať so svojim publikom, ako riešiť komplikované situácie a ako sa na ne pripravovať. Ako vyberať témy, ktoré zaujmú a ako si pýtať spätnú väzbu.

Zároveň je to aj skutočný príbeh o tom ako neúspech a neistota sa odhodlaním zmenila na prekrásne fungujúci projekt.

Mimoriadne som sa tešil na toto stretnutie najmä preto, lebo ma fascinuje ľudská psychika a psychológia a v kombinácii s osobnosťou líderky, akou Silvia rozhodne je, ma príjemne prekvapila, až musím povedať, že miestami dojala.

Dajte vedieť, ako sa vám podcast páčil.

V podcaste sa tiež dozviete:

  • Ako vystupovať pred ľuďmi a čo si všímať a ako na to reagovať
  • Aké marketingové aktivity jej najviac pomáhali
  • Ako si vyberať tému prednášky a kurzu
  • Ako si pýtať spätnú väzbu od ľudí
  • Ako riešiť ťažké situácie s účastníkmi kurzu
  • Ako sa pripravovať na hodiny
  • Ako riešiť vlastnú psychohygienu

Odporúčame sledovať:
https://www.facebook.com/odetoch/
https://www.odetoch.sk/

Zooza podcast je určený pre tvorcov kurzov, cvičení a iných milých stretnutí. Rozprávame sa so skutočnými lídrami o lídroch, ktorým chceme aspoň malou troškou priniesť svetlo do tém ako marketing, technológie či inšpirácie priamo od najúspešnejších lídrov na Slovensku.

Moje meno je Michal Dodok a v marketingu sa pohybujem už 12 rokov, robil som na strane klienta popredných slovenských značiek, ale 4 roky svoj voľný čas venujem rozvoju projektu Zooza. Platforme určenej pre rozvoj projektov tvorcov kurzov. Rozhodli sme sa s Martinom Rapavým urobiť dôležitý krok pre ešte výraznejšiu podporu. Milujeme túto komunitu. Sú to dôležití ľudia. Viac si prečítajte na blogoch http://zooza.sk/

Mohlo by sa vám páčiť: