fbpx

Podpora

Ako prispôsobiť registračný formulár?

07. 03. 2023

Registračný formulár v jeho základnej forme sa zobrazuje na stránke so všetkými kurzami, ktoré máte vytvorené a ponúkané na online registráciu s ich základnými poliami na vyplnenie či sprednastaveným zobrazením informácií o kurze.

Základné a extra polia vo formulári

Vo formulári sa Vám zobrazujú základné polia, ktoré musí Váš klient pri registrácii vyplniť a nimi sú:

  • Meno
  • Priezvisko
  • E-mail
  • Telefón
  • Poznámka

Formulár viete obohatiť o takzvané Extra polia. Nastavenie extra polí sa realizuje na úrovni kurzu.

Po označení extra pola je treba vyplniť jeho názov, až po tomto nastavení sa pole zobrazí v registračnom formulári. Názov pola je ľubovoľný.

Poznámka: Nakoľko nastavenie extra polí sa realizuje na úrovni kurzu je potrebné, aby ste extra polia nastavili na všetkých kurzoch samostatne.

Nastavenie zobrazenia údajov

Vo formulári si viete nastaviť ako chcete a či chcete údaje kurzu zobrazovať. Ide údaje obsadenosti, ceny, textu tlačidla a ďalšie.

Toto nastavenie realizujete v hlavných Nastaveniach v časti Registračné formuláre - Registračný formulár.

Poznámka: Aby ste zistili akeé zobrazenie Vám najviac vyhovuje, odporúčame aby ste si ich vyskúšali zobraziť na stránke a na základe toho rozhodli.

Zobrazenie vybraných kurzov

Formulár viete zobrazovať aj len s niektorými kurzami. Teda nie v jeho základnom zobrazení, ktoré obsahuje všetky kurzy z Vašej ponuky.

V administrácii vašej stránky je potrebné na stránke s registračným formulárom vložiť nasledovný script pred script samotného formuláru.

<script>
     document.zooza = {
           filter_courses: [111,222,333,444]
     };
</script>
V hranatej zátvorke uveďte ID kurzov, ktoré chcete zobrazovať. ID kurzov získate v aplikácii po otvorení daného kurzu z jeho odkazu v prehliadači.
Takto upravený registračný formulár môžete zobrazovať na vašich stránkach aj viac krát. To znamená, že si vytvoríte kópie registračného formuláru a vložíte na vybrané stránky vášho webu.