fbpx

Online platforma Zooza

Nejde len o systém a automatickú online administráciu a správu kurzov, ale najmä na priateľstve založenú platformu pre organizátorov a prevádzkovateľov kurzov a iných milých udalostí. 🙂

Zooza je neposedná, ale šikovná aplikácia

Má 4 roky. Vznikla v roku 2016. Neustále rastie a skúma, čo sa vie ešte naučiť. Rada podporuje všetkých šikovných ľudí, ktorí vytvárajú inšpiratívny priestor pre deti a ich rodičov.

Vytváranie kurzov

Jednoduché vytváranie kurzov a skupín aj vo viacerých lokalitách a s viacerými trénermi.

Očakávať môžete rôzne parametre, ako maximálny počet ľudí v skupinách, či prehľadné vytváranie skupín.

Dochádzka a náhradné hodiny

Máte k dispozícii kompletnú „kartu“ klienta. Vidíte prehľad o dochádzke klientov, jeho vedenie či správu. 

Súčasťou je aj riešenie náhradných hodín či prenášanie hodín z kurzu do kurzu. 

Klienta môžete presúvať či dopĺňať mu údaje.

SMS a E-mail komunikácia a platby

Zooza poteší aj SMS aj e-mailovým systémom na komunikáciu s klientami a ich informovanie. Vytvárať si môžete rôzne šablóny a udalosti. Cieliť komunikáciu môžete podľa ľubovolného filtra. Celá komunikácia je personaliozovaná.

Môžete očakávať správa platieb a párovanie transakcií z vášho Internet bankingu, aby ste presne vedeli, kto vám za kurz zaplatiť a kto ešte nie. Následne ho môžete personalizovane osloviť mailom či SMS.

Registrácia a zóna pre klientov

Klienti si sami vytvárajú registrácie a manažujú si svoju dochádzku a náhradné hodiny. Pričom systém ich automaticky môže oslovovať s pripomienkami, či pokynmi.

Na vašej stránke budu mať svoju súkromnú zónu, do ktorej sa bude prihlasovať.

Registračný formulár a kalendár

Vytvárate si vlastný registračný formulár, ktorý si môžete vložiť do vašej stránky. Súčasťou Zooza je aj kalendár so všetkými vašimi udalosťami, ktoré vytvárate.

Zdieľanie zabezpečených videí

Máte video obsah, ktorý chcete zobraziť len niektorým registráciám a len v konkrétny čas? Vďaka funkcionalite Zooza Viideo môžete vytvoriť webinár, školenie, či konferenciu a naplánovať si jej zverejnenie. Celý obsah je zabezpečený a chránený. 

Prečítajte si viac

Ak vás to zaujalo, napíšte nám

Hľadáme tvorivých ľudí, ktorí vedia vytvoriť zaujímavý program pre deti a dospelých. Radi podporíme váš rast a zjednodušíme vašu prácu.