fbpx

Informačný systém pre jazykové školy a kurzy

Prehľad, poriadok a všetko na jednom mieste. Či už ide o dochádzku, náhradné hodiny, individuálne hodiny či platby, všetko zrazu dáva zmysel. Klienti sú informovaní, lektori sú informovaní, a vy nemusíte dookola riešiť tie isté otázky a odpovede.

Spoľahlivá, praktická a zrozumiteľná.

„Zooza nám zlepšila prehľad o študentoch, o kurzoch, o lektoroch. Keďže nie sme úplne štandardná jazykovka, ale máme veľa kurzov úplne na mieru, tak sme asi aj tímu v Zooze pripravili pár pikošiek. Ale páči sa nám trpezlivý prístup kolektívu Zooza.“

PaedDr. Erika Rapavá
BrainyJAM Trnava
, jazykové centrum

„So Zooza mám všetko na jednom mieste, je veľmi komplexná a prehľadná aplikácia. Vďaka Zooza pôsobíme profesionálnejšie. Ľudia nás berú seróznejšie. V tých skupinách a triedach, kde som už so Zoozou nastavila fungovanie, sa zlepšila disciplína platieb, odhlasovanie a prihlasovanie sa z hodín.

Veronika Vanková
Helen Doron English Zvolen
, majiteľka projektu z vyučovacieho centra

Ušetrí až 95% administratívneho času

Zooza je jediný all-in-one nástroj na správu pravidelných jazykových kurzov s dokonalou podporou. Odbremení vaše povinnosti a ušetrí až 95 % administratívneho času. Jednoduchý na obsluhu. Aj bez technických znalostí. Šetri čas okamžite. Vytvárame ju už 7 rokov a je postavená na reálnych skúsenostiach lektorov a klientov. Tešíme sa z každej ušetrenej minúty administratívy našich klientov, preto zapracovávame všetko, čo dáva zmysel a šetrí čas. Mali sme tak možnosť zaznamenať a zapracovať to najlepšie, čo na trhu funguje pri riadení projektov a budovaní vzťahov s klientami.

Jednoduchá a rýchla registrácia do kurzov cez vašu stránku

Zbierajte zaujemcov o vaše kurzy priamo na vašej stránke. Pre každý váš kurz môžete nastaviť svoj vlastný formulár v Zooza a on sa akoby zázrakom zobrazí na vašej stránke s poliami, ktoré vy potrebujete, od údajov o registrácii až po súhlasy. Ľudí môžete pozývať do vašich kurzov cez prehľadný online kalendár alebo registračný formulár. 

Pre jazykové kurzy môže byť zaujímavé zbierať kurzy do koša záujemcov, ktorých si budete môcť jednoducho presúvať alebo kopírovať do skupín či individuálnych hodín. Neujde vám tak žiadny záujemca.

Individuálne kurzy s ľahkosťou

Individuálne kurzy môžu prinášať veľa práce na plánovanie, lebo zohľadňujete potreby klienta, možnosti lektora a kapacity projektu a k tomu ešte pomerne časté presúvanie hodín a hľadanie náhradok. Vedenie individuálnych hodín nebolo nikdy jednoduchšie. Pozbierajte registrácie do koša záujemcov, presuňte ho do individuálneho kalendára a potvrďte mu jeho termín aj lektora. Tak jednoduché to je. Navyše vďaka vlastným náhradným hodinám si kvôli zmene termínu nebudete musieť telefonovať a komplikovane dohadovať termíny, všetko jednoducho vyrieši Zooza a váš klient podľa možností, ktoré mu zadáte v úvodných nastaveniach.

Harmonogram platieb a správa peňazí a faktúr

Je jedno ako máte nastavené zbieranie peňazí či jednorázovo pred začatím kurzu, pravidelne pred obdobím, alebo na základe dochádzky po pravidelnom období. Zooza dokáže zrozumiteľne komunikovať cenu za vaše kurzy a zobrazovať harmonogram platieb pre klienta a jeho históriu. V prípade, že vystavujete faktúry, Zooza na základe prijatej platby dokáže aj to, každá faktúra odchádza na e-mail klienta a zostáva v profile s možnosťou si ju opätovne stiahnuť. Všetko pre ušetrenie vášho času a odbremenenie vedenia kurzov.  

Zabudnite na Whatsappové skupiny, používajte maily a SMS so šablónami

So Zoozou si užijete jednoduché vytváranie kurzov a produktov. Databáza klientov s históriou a možnosťou vyhľadávania. Kompletné riadenie dochádzky. Prehľad v peniazoch, platobná brána či potvrdenie o platbách aj na faktúre. Komunikácia cez mail či SMS cez predpripavené šablóny. Zabezpečený predaj vašich videokurzov a digitálnych produktov. Prehľad cez plánovací kalendár, reporting ku kapacitám priestoru či lektorov.

Zapisovanie poznámok z hodín a zdieľanie dokumentov

Vďaka Zooze môžete neobmedzene nahrávať dokumenty a videá a sprístupňovať to vašim registráciam. Všetky materiály, ktoré sa týkajú daného kurzu, si klienti nájdu prehľadne vo svojom profile dostupné od registrácie, či po zaplatení alebo po absolvovaní konkrétneho termínu. Rovnako môže lektor zdieľať poznámky s klientmi jednoduchými poznámkami, napríklad o učive alebo priebehu hodiny. Takéto poznámky sa zobrazia klientom v profile. Dokonca, ak je to pre vás zaujímavé, môže Zooza lektorom pripomínať, aby tieto poznamky po hodine nezabudli odoslať.

Reporty lektorov a ich dostupnosť

Vďaka Zooze budete mať presný prehľad o odučených hodinách vašich lektorov. Podklad môže slúžiť napríklad na ohodnotenie lektora a jeho odmenu. Vidieť budete jeho výkon a výkon jeho skupín podľa dochádzky. Okrem toho je možné zaznamenávať aj dostupnosť lektora a jeho dovolenky, v takom prípade pri plánovaní hodín alebo náhradných hodín vám Zooza bude ešte viac pomáhať s plánovaním a riadením projektu.

a mnoho iného, napríklad:

 • Registrácia do koša záujemcov s prispôsobeným formulárom a súhlasmi
 • Presúvanie registrácii medzi skupinami
 • Organizovanie firemných klientov, dochádzku a náhradky cez jedného človeka (teamlídra = kráľa skupiny)
 • Harmonogram platieb a správa peňazí a faktúr
 • Prijímanie peňazí a automatické párovanie platieb
 • Zapisovanie poznámok a zdieľanie dokumentov
 • Pokročilá správa pre individuálne kurzy
 • Reporty a dochádzka lektorov
 • Automatické e-maily a nastavenia kurzov
 • Pokročilé nastavenia kurzov v ponuke
 • Prispôsobenie formuláru a profilu klienta vašej stránke

Venujte sa Vašej vášni vzdelávať a nie administratíve

7
rokov

Oprite sa o nás, sme tu viac ako 7 rokov.

100 000
registrácií

Zooza spracovala už desiatky tisíc registrácií, platieb a faktúr.

80 000
emailov

Pošle Zooza automaticky každý mesiac, aby ste to nemuseli robiť vy.

Detské kurzy

Motorický rozvoj, Tanečné krúžky, folklórne krúžky, Jazykové školy

Športové aktivity

Pilates, Joga, Plávanie, Lezenie

Vzdelávanie

Jazykové školy, technické vzdelávanie


Michal Dodok

Spoluzakladateľ platformy Zooza

Zooza vznikla ako odpoveď na úžasné príbehy ľudí, ktorí odovzdávajú svoje znalosti a skúsenosti svojmu okoliu. Podporujú deti v ich osobnom raste, rodičov v ich snahe zabezpečiť sebe a svojim deťom to najlepšie. Podporujú ľudí, ktorí vedia, že osobný rast je jediný udržateľný spôsob ako využiť svoj život naplno.

Hlavnou úlohou tvorcou kurzov je rozvíjať projekt a budovať vzťahy, nie venovať sa administratíve hodiny denne.

Videli sme ako dobré projekty končia, lebo vášeň zmizla na úkor byrokracie.

Preto sme vyvinuli platformu, ktorá ďaleko presahuje rezervačný systém. Je skutočnou automatickou virtuálnou asistentkou, ktorá všetko, čo sa dá automatizovať a zjednodušiť urobí rada a okamžite.

Nie na úkor vzťahu s klientami a kvalite produktu, práve naopak.

Sme hrdí, keď vidíme, že projekty s našou platformou rastú, ale najmä, keď vidíme spokojných klientov s úsmevom na tvári. Sme fascinovaní tým, čo všetko dokážu.

Naša spoločnosť a ľudstvo má nádej a sme radi, že sme súčasťou tohto príbehu.

Vravíte, že nemáte čas začať?

Rozumieme, presne preto sme vytvorili Zoozu, ale viete, čo je najlepšie? Že ani nemusíte. Na začiatok získate na 30 dní parťáka zo Zooza, ktorý vám pomôže všetko nastaviť a spustiť. A potom si budete užívať o 90 % admininstratívneho času viac, pre seba, či pre iné aktivity.

Vravíte, že nemáte peniaze?

Čo je drahšie ako váš čas a váš život? Načo robiť činnosti, ktoré neprinášajú úžitok. Zooza je veľmi výhodná záležitosť, výhodnejšia než by sa zdalo. Ušetrí vám hromadu času a hromadu peňazí za iné systémy, ktoré možno využívate. Garantujeme vám spokojnnosť, ak nie vraciame peniaze. Navyše získate 30 dňové DEMO zadarmo.