fbpx

F&Q

Pre koho je Zooza vhodná?

Zooza je ideálna pre kurzy, kde je vzťah medzi účastníkom a organizátorom kurzu dlhodobý. Ide najmä o pravidelné skupinové stretnutia s históriou dochádzky, platieb, s ponukou náhradných hodín. Teda je ideálna najmä pre jazykové kurzy, kurzy zručností, detské skupinové stretnutia, pravidelné individuálne stretnutia, kurzy plávania či tanečné kurzy. Samozrejme Zooza zvládne aj klasické skupinové stretnutia pre jógu, pilates či iné pohybové stretnutia. Dá sa použiť ako systém na organizáciu rodinných centier a centier voľného času.

Čo ak nie som technicky zdatná/ý? Dokážem s tým pracovať?

Rozumieme, že technická zdatnosť nemôže byť problém. Platformu pripravujeme tak, aby bola zrozumiteľná a jednoduchá. Neustále pripravujeme návody a zjednodušujeme ju pre Vás. Ale hlavne, sme Vám neustále k dispozícii, keby ste narazili na čokoľvek.

Čo ak mám už existujúci systém?

Prenesieme klientov do Zoozy s ľahkosťou. Máme na to pripravené presné postupy. Zo skúseností vieme, že to Vaši klienti ocenia.

Koľko SMS a mailov je k dispozícii?

Dostatok SMS a mailov je Vám k dispozícií v rámci jednotlivých balíkov. SMS si môžete kedykoľvek dokúpiť za naozaj nízku sumu. Pozrite si viac v cenníku.

Čo ak mám iný fakturačný systém?

Aj Zooza vie generovať faktúry. Ak chcete zostať vo svojom fakturačnom systéme je možné ich zintegrovať. 

Aké sú tu háčiky?

Možno to, že Zooza pomáha tým projektom, ktoré sú organizačne schopné. V takom prípade im Zooza bude úžasne pomáhať. Možno aj to, že Zooza nevyrieši všetky problémy a neznamená, že práca pominie. Zooza je asistentka, ktorá bude veľmi dobre asistovať, ale vzťahy, budovanie komunity, či zlepšovanie produktu zostáva vo Vašich rukách. Ak sa bojíte cenových háčikov, tak tu nepríjemné prekvapenie naozaj nehrozí.

Koľko stojí Zooza, určite veľa peňazí? Čo ak si ju nemôžem dovoliť?

Je to oveľa menej, než by ste si pomysleli. Ešte pred pár mesiacmi to stálo stovky eur mesačne. Uvedomili sme si, že máme hotový produkt, ktorý už dnes slúži projektom ušetriť čas a energiu na zlepšovanie svojich služieb a najmä na budovanie vzťahov so svojou komunitou a svojimi klientami. A tak to dnes stojí len pár desiatok eur. V cene sú stále nové služby a vylepšenia, ktoré mesačne prinášame a priateľský support, ktorý je Vám vždy k dispozícii. Radi Vám to ukážeme, pre lepšie pochopenie v rámci krátkeho 15 minútového stretnutia online. Samozrejme, garantujeme vám spokojnosť, prípadne vrátenie peňazí.

Som spokojná/ý s tym, čo mám.

Tak to je úžasné a radi to počujeme, nebýva to štandard. V rámci stretnutia s nami si to len môžete potvrdiť a zároveň za 15 minút Vám možno dáme inšpiráciu, ako to robia iné podobné projekty a prinesiete viac do svojho terajšieho projektu. Naše stretnutie je zadarmo a 15 minút Vám môže ušetriť v budúcnosti veľa peňazí a času.

Neviem, či si na to moji klienti zvyknú, na celý prechod k novej službe.

Keď si pozriete stretnutie, ktoré trvá 15 minút rýchlo pochopíte, že to naozaj bude bezbolestné. Robili sme to už desiatkykrát a odozvy sú skvelé. Je to preto, lebo platformu robíme praktickú a zrozumiteľnú. Je postavená na rokoch skúseností a pripomienkach od projektov ako ste vy.

Ako sa dá začať?

Jednoducho. 
1. Nasadíme Zooza na váš web. Ak web nemáte, vyrobíme. 
2. Nastavíme účet a prvú ponuku v rámci rýchleho školenia.
3. Vyskúšate si Zooza na prvých 100 unikátnych zákazníkov úplne zadarmo
Celé to môže trvať menej ako 24 hodín.