fbpx

Vlastný registračný formulár s dochádzkou a náhradnými hodinami

Prehľad, poriadok a všetko na jednom mieste. Či už ide o dochádzku, náhradné hodiny či platby, všetko zrazu dáva zmysel. Klienti sú informovaní a vy nemusíte dookola riešiť tie isté otázky a odpovede.

Spoľahlivá, praktická a zrozumiteľná.

Zooza mi pomáha a uľahčuje organizáciu kurzov, zjednodušila sa registrácia a odhlasovanie z lekcií. Teraz mám väčší prehľad o klientoch a zároveň klienti majú väčší prehľad o ponuke kurzov. Rapídne sa znížil počet emailov, sms správ a telefonátov, pretože Zooza komunikuje za mňa. Vďaka Zooze môžem ušetrený čas venovať kvalitnejšej príprave na lekcie, rodine a relaxu.

Denisa Pavelka,
Inštruktorka a majiteľka projektu Marine Swim Academy, kurzy plávania pre deti

„Ponuka Zooza ma zastihla v depresii z toho, že nestíham spracovať celú organizáciu prihlásení, platieb, kontroly, dochádzky a tak ďalej. Prívetivosť systému Zooza ma presvedčila začať spoluprácu. Šetrí veľa času a väčšinu administratívy robí systém sám. To čo som dovtedy robil v tabuľkách manuálne teraz robí systém a navyše mi pomáha zorientovať sa v dynamike vývoja celého projektu cez štatistiky, rast, komunikáciu.“

Martin Pach,
šéftréner a manažér Lamač v pohybe, pohybové centrum s kurzami pre deti a dospelých


„Vďaka Zooza môžeme teraz robiť viac. Je to jednoduchá matematika – všetok čas, čo nám Zooza šetrí v administratíve a za počítačom vieme venovať kurzom, novým projekom a našim zákazníkom“

Michal Šiška
majiteľ projektu rodinného centra Tri Šišky v Trnave

„Zooza je pre nás komplexné riešenie pre organizáciu našich programov, ako aj klientov či lektorov. Všetky nástroje pre riadenie a organizáciu máme pod jednou „strechou“ s ochotným a promptným supportom.“

Ing. Katarína Krchlíkova
z projektu ENJOY Creativity

Zooza nás odbremenila hlavne od volania a smskovania o náhradách. Aj naši zákazníci systém oceňujú, pretože majú prehľad vo svojich profil, koľko náhradných hodín ešte majú k dispozícii. Vďaka Zooze môžeme vytvárať kurzy, komunikovať s rodičmi, sledovať koľko deti sa nám odhlásilo, ale napríklad aj poslať rodičom faktúry za naše služby.“

Mima a Katka
inštruktorky a majiteľky projektu Babyplávanie Čľupko

Ušetrí až 95% administratívneho času

Zooza je jediný all-in-one nástroj na správu pravidelných kurzov a stretnutí s dokonalou podporou. Odbremení vaše povinnosti a ušetrí až 95 % administratívneho času. Jednoduchý na obsluhu. Aj bez technických znalostí. Šetri čas okamžite. Vytvárame ju už 7 rokov a je postavená na reálnych skúsenostiach lektorov a klientov. Tešíme sa z každej ušetrenej minúty administratívy našich klientov, preto zapracovávame všetko, čo dáva zmysel a šetrí čas. Mali sme tak možnosť zaznamenať a zapracovať to najlepšie, čo na trhu funguje pri riadení projektov a budovaní vzťahov s klientami.

Jednoduchá a rýchla registrácia do kurzov cez vašu stránku

Zbierajte zaujemcov o vaše kurzy priamo na vašej stránke. Pre každý váš kurz môžete nastaviť svoj vlastný formulár v Zooza a on sa akoby zázrakom zobrazí na vašej stránke s poliami, ktoré vy potrebujete, od údajov o registrácii až po súhlasy. Ľudí môžete pozývať do vašich kurzov cez prehľadný online kalendár alebo registračný formulár. 

Jednoduchý záznam dochádzky a pokročilý systém náhradných hodín podľa pravidiel

Odteraz žiadne komplikovanie dohadovanie cez whatsapp. Všetko bude automaticky riešené cez maily a profil klienta na vašej stránke. Ak využívate náhradky, nenájdete lepší systém pre automatické nahrádzanie neodučených hodín ako v Zooza. Tento systém vytvárame niekoľko rokov a zohľadňuje špecifiká “náhradok” v rámci relevantných kurzov podľa miesta, lektora, veku registrácie a jeho schopností. Vlastné nastavenia náhradných hodín si môžete pohodlne urobiť pre každý kurz zvlášť. Váš klient si tak pohodlne vyberá náhradné hodiny len z tých kurzov a termínov, kde mu je umožnené si náhradnú hodinu absolvovať. Odhlasovanie z hodín viete limitovať časom pred začiatkom hodiny, napríklad do 20.00 predošlého dňa.

Prijímanie peňazí a automatické párovanie platieb

Každá transakcia, či už v hotovosti alebo online bude jednoducho zaznamenaná v Zooze. Dokonca je možné si nastaviť automatické párovanie platieb, každá transakcia o pohybe na vašom účte, ktorá sa týka registrácii bude zaznamenaná v aplikácii.

Zooza ponúka možnosť zbierať peniaze aj cez platobnú bránu, či platbu kartou alebo zrýchleným online bankovým prevodom. Také platby môžete jednoducho na jeden klik refundovať a informácie o platbách máte okamžite zaznamenané v aplikácii. Mnoho klientov takú možnosť ocení.

Zabudnite na Whatsappové skupiny, používajte maily a SMS so šablónami

So Zoozou si užijete jednoduché vytváranie kurzov a produktov. Databáza klientov s históriou a možnosťou vyhľadávania. Kompletné riadenie dochádzky. Prehľad v peniazoch, platobná brána či potvrdenie o platbách aj na faktúre. Komunikácia cez mail či SMS cez predpripavené šablóny. Zabezpečený predaj vašich videokurzov a digitálnych produktov. Prehľad cez plánovací kalendár, reporting ku kapacitám priestoru či lektorov.

… ešte oveľa viac

 • Registrácia prispôsobeným formulárom a súhlasmi
 • Presúvanie registrácii medzi skupinami
 • Harmonogram platieb a správa peňazí
 • Automatické párovanie platieb
 • Zapisovanie poznámok a zdieľanie dokumentov
 • Reporty a dochádzka lektorov
 • Automatické e-maily a nastavenia kurzov
 • Pokročilé nastavenia kurzov v ponuke
 • Prispôsobenie formuláru a profilu klienta vašej stránke
 • Pokročilý systém náhradných hodín
 • Presúvanie náhradných hodín a kreditov

Venujte sa vašej vášni vzdelávať a nie administratíve

7
rokov

Oprite sa o nás, sme tu viac ako 6 rokov.

100 000
registrácií

Zooza spracovala už desiatky tisíc registrácií, platieb a faktúr.

80 000
emailov

Pošle Zooza automaticky každý mesiac, aby ste to nemuseli robiť vy.

Detské kurzy

Motorický rozvoj, Tanečné krúžky, folklórne krúžky, Jazykové školy

Športové aktivity

Pilates, Joga, Plávanie, Lezenie

Vzdelávanie

Jazykové školy, technické vzdelávanie


Michal Dodok

Spoluzakladateľ platformy Zooza

Zooza vznikla ako odpoveď na úžasné príbehy ľudí, ktorí odovzdávajú svoje znalosti a skúsenosti svojmu okoliu. Podporujú deti v ich osobnom raste, rodičov v ich snahe zabezpečiť sebe a svojim deťom to najlepšie. Podporujú ľudí, ktorí vedia, že osobný rast je jediný udržateľný spôsob ako využiť svoj život naplno.

Hlavnou úlohou tvorcou kurzov je rozvíjať projekt a budovať vzťahy, nie venovať administratíve hodiny denne.

Videli sme ako dobré projekty končia, lebo vášeň zmizla na úkor byrokracie.

Preto sme vyvinuli platformu, ktorá ďaleko presahuje rezervačný systém. Je skutočnou automatickou virtuálnou asistentkou, ktorá všetko, čo sa dá automatizovať a zjednodušiť urobí rada a okamžite.

Nie na úkor vzťahu s klientami a kvalite produktu, práve naopak.

Sme hrdí, keď vidíme, že projekty s našou platformou rastú, ale najmä, keď vidíme spokojných klientov s úsmevom na tvári. Sme fascinovaní tým, čo všetko dokážu.

Naša spoločnosť a ľudstvo má nádej a sme radi, že sme súčasťou tohto príbehu.

Vravíte, že nemáte čas začať?

Rozumieme, presne preto sme vytvorili Zoozu, ale viete, čo je najlepšie? Že ani nemusíte. Na začiatok získate na 30 dní parťáka zo Zooza, ktorý vám pomôže všetko nastaviť a spustiť. A potom si budete užívať o 90 % admininstratívneho času viac, pre seba, či pre iné aktivity.

Vravíte, že nemáte peniaze?

Čo je drahšie ako váš čas a váš život? Načo robiť činnosti, ktoré neprinášajú úžitok. Zooza je veľmi výhodná záležitosť, výhodnejšia než by sa zdalo. Ušetrí vám hromadu času a hromadu peňazí za iné systémy, ktoré možno využívate. Garantujeme vám spokojnnosť, ak nie vraciame peniaze. Navyše získate 30 dňové DEMO máte zadarmo.