fbpx

Vzdelávaci projekt: Zooza je pre nás komplexné riešenie pre organizáciu našich programov, ako aj klientov či lektorov

ENJOY Creativity z Ivanky pri Dunaji je inovatívny koncept vzdelávania, ktorý už roky prináša úplne nový pohľad na mimoškolské aktivity.

Sme radi, že im prinášame podporu od roku 2017. ENJOY Creativity je projekt, ktorý nás neustále inšpiruje. Ľudia, ktorí sa v ňom zúčastňujú majú otvorenú myseľ a obrovský záujem priniesť zmenu na Slovensku a pre svoju komunitu.

Osobný prístup a komplexné riešenie

Pre Zooza sme sa rozhodli na základe osobného prístupu, ktorý zooza ponúka každému klientovi,“ spomína Ing. Katarína Krchlíkova z projektu ENJOY Creativity.

„Zooza je pre nás komplexné riešenie pre organizáciu našich programov, ako aj klientov či lektorov. Všetky nástroje pre riadenie a organizáciu máme pod jednou „strechou“ s ochotným a promptným supportom.“

Ing. Katarína Krchlíkova
z projektu ENJOY Creativity

Ich klienti a najmä deti milujú ich prístup a priestory, ktoré im nestuále vylepšujú.

Ak aj nie ste z okolia Ivanky pri Dunaji, rozhodne odporúčame sledovať ich aktivity a programy, ktoré neustále rozvíjajú. Sú to skutoční inovatori na pôde vzdelávania a rozvoja detí od najmenších až po pubertu, viac informácii nájdete na www.hravouformou.sk.

Podarilo sa im spojiť rešpektujúci prístup, vedecké poznatky a metódy podávajúc ich hravou formou. Gratulujeme a držíme palce. Sme tu pre vás.

Projekt zo Zoozy využíva najmä: