fbpx

Vstúp do komunity Zooza – otvorené pozície

Platforma Zooza podporuje projekty, ktoré menia trajektóriu vzdelávania. Osobný rast je tá najdôležitejšia úloha v živote človeka a kurzy predstavujú zmysluplný nástroj. Každý človek si nachádza také kurzy, ktoré vychádzajú z jeho vnútra a napĺňajú jeho ciele a životný potenciál.

Existujú tisícky projektov, ktoré sú originálne, zmysluplné, inšpiratívne, procesne zvládnuté a odmeňujú celú spoločnosť sebavedomými ľuďmi, ktorí si vážia svoj život a svoje okolie.

Tvorcovia kurzov, lektori a administrátori týchto projektov sú však často frustrovaní admiministratívnou záťažou, hodiny denne riešia náhradky, platby, registrácie, zmeny, presuny, manažment lektorov, reporty a komunikáciu.

A tak vznikla Zooza, aby odbremenila projekty o administratívny čas a naopak vytvorila čas pre budovanie vzťahov s klientami a neustále zlepšovanie projektu a jeho produktov.

3 dôležité otázky:

Ak áno, vitaj.

Ste u nás vítaní, stačí sa ozvať a pozíciu ti nájdeme. Aj ak ťa žiadna nezaujala.

PS: Zoznámte sa s našim tímom.

Otvorené pozície:

V minulosti sme hľadali:

Pozícia: Success Specialist

Vedieť pozorne počúvať a všímať si detaily. Vedieť štruktúrovane uvažovať a robiť z chaosu poriadok. Mať veľa pochopenia. Jasný a zrozumiteľný prejav. Mať chuť byť kľúčovou silou na strane klienta a chuť mu splniť všetko, čo dáva zmysel, aby jeho projekt mohol rásť. Vedieť písať zadania, vedieť sledovať čas. Byť projekt manažérom, byť hlasom našich milujúcich klientov.

Byť nadšená/ý osobným rastom, byť zvedavá/ý, mať nekonečnú chuť spoznávať nových ľudí a nové projekty.

Takto by sme opísali nášho kľúčového človeka pre projekt.

Zdieľaš našu víziu a chceš byť súčasťou projektu, ktorý zmení trajektóriu vzdelávania vo svete?

Agenda:

Aké zručnosti očakávame:

KPIs

Čo ponúkame:

Podmienky:

Pozícia: Customer care & experience

Mať pochopenie pre pestrosť ľudí, názorov a prístupov. Vedieť aktívne počúvať. Byť zvedavá/ý, klásť skvelé otázky a vedieť sa vynájsť. Ľudia a projekty sú predmetom záujmu. Mať odhodlanie a chuť vyriešiť každú záhadu. Vedieť sa orientovať a vedieť nasmerovať aj iných v čase a priestore. Vedieť štrukturovať svoje myšlienky, napísať ich a podať zrozumiteľne a jasne. Vedieť písať zadania. Orientovať sa v online svete a vedieť veci otestovať. Pričom prvoradý je klient.

Takto si predstavujeme nášho Customer Care človeka. Pridáš sa?

Agenda:

Aké zručnosti očakávame:

KPIs:

Čo ponúkame:

Podmienky:

Pozícia: Sales Representative

Dokázať osloviť správny projekt v správnom čase. Mať prehľad o trhu, mať kontakty, budovať si databázu. Byť majstrom v oblasti, hľadať spôsoby ako budovať trhy CEE. Byť neodolateľná/ý, presvedčivá/ý a rozhodná/ý. Mať v rukáve vždy o jeden argument navyše.

Miluje osobný rast a rast celej spoločnosti cez učenie jeden druhého, cez pravidelné kurzy a rozvojové aktivity.

Takto si predstavujeme nášho ideálneho Sales managera.

Agenda:

Aké zručnosti očakávame:

KPIs:

Čo ponúkame:

Podmienky:

Pozícia: Developer junior s ambíciou Fullstack v zmysluplnej práci

Hľadáme nadšeného developera či developerku. Hľadáš zmysluplné využitie tvojho času? Chceš sa učiť a rozvíjať v developovaní webových aplikácii? Máš chuť sa rozvíjať v UX, frontend, backend? Hľadáme parťáka či parťákčku k nášmu hlavnému skúsenému architektovi platformy Zooza.

Platforma Zooza je komplexná webová aplikácia zložená z viacerých funkčností a nástrojov, ktorá podporuje vzdelávacie projekty typu detské kurzy, jazykové školy, tanečné skupiny či kluby rôzneho zamerania od registrácie, komunikácie, správu lektorov, rozvrhu, až po platby a faktúry.

Zooza mení trajektóriu vzdelávnia nielen na Slovensku.

Našu platformu používa denne vyše 60 projektov, 1000 lektorov a viac ako 20 000 ľudí len na Slovensku a rastieme z mesiaca na mesiac. Budujeme ju už 6 rokov a teraz sme sa rozhodli ísť do sveta. Budeš súčasťou core teamu?

Na čom budeš pracovať?

Či máš skúsenosti viac alebo menej, sme pripravení ťa rozvíjať. Zapojiť sa môžeš tak, ako budeš mať možnosti.

Naša kultúra je postavná na osobnom raste každého z nás, klientov a ich klientov.

Aké zručnosti očakávame:

KPIs

Čo ponúkame:

Podmienky:

Tešíme sa na vás!

Stačí napísať email s názvom pozície a dôvodom prečo vás ponuka zaujala na katka@zooza.sk

Tešíme sa na stretnutie, do skorého videnia.