Zooza príbeh

Zooza príbeh

Ako to celé vzniklo?

Úplne náhodou samozrejme 🙂

a ešte preto, že nie je normálne, aby niekto trávil 8 hodín denne zapisovaním a prepisovaním excel tabuliek a hrabaním sa v mailoch a internet bankingoch a nekonečné vybavovanie telefonátoch či mailov požiadavkami, ktoré dokáže jednoducho zabezpečiť automatizovaný systém. Však, Saša z Baby Balance?

Náš sen

Kde každý sa stane inšpiratívnym lídrom.

Naša misia

Udržať pozornost Zooza Leadrov na to podstatné. Neobmedzovať inšpiratívnych ľudí v rozvoji a neustále hľadať spôsoby podpory.

Naša Vízia

Podporujeme a pomáhame inšpiratívnym ľuďom ukazovať pestrosť a krásu života pre deti a ich rodičov.

Zrozumiteľnosť

Všetko, čo robíme, robíme preto, aby to zjednodušovalo život nám a najmä vám. Preto si dávame záležať, aby jednoduchosť a prirodzenosť boli zakaždým splnené.

Bezpečnosť

Uvedomujeme si, že pracujeme s citlivými údajmi, ich bezpečnosť ako aj narábanie s nimi predstavuje hlavnú prioritu.

Neposednosť a vynaliezavosť

Radi skúšame nové veci, radi prichádzame na riešenia vašich potrieb, baví nás skúmať a posúvať hranice. Nejde len o funkčnosť našej aplikácie, ale radi poradíme aj v oblastí marketingovej a biznisovej podpore pre vaše nápady.

Priateľstvo

Táto hodnota je pre nás ľudsky najdôležitejšia. Nejde nám o neosobný vzťah k vám či vašim klientom. Radi sa nadchneme pre váš projekt a budeme ho neustále podporovať. Pričom otvorená komunikácia medzi nami bude tvoriť základ perfektného kamarátstva 🙂

Budeme radi, keď sa s nami spojíte.​

Vyplňte formulár alebo nám rovno píšte na hello@zooza.sk